Laury i nagrody

Nagrody i wyróżnienia uczniów naszej szkoły

  • Międzynarodowy Konkurs Harfowy (Lwów, maj 2016)
    Maria Łepkowska – laureatka III nagrody. Klaudia Kobus, Klemens Młynarczyk – wyróżnienia.
  • XVIII Makroregionalny Konkurs Bachowski (styczeń 2016)
    Helena Popko – laureatka III miejsca
  • Ogólnopolski Konkurs „Miniatura z harfą celtycką” (październik 2015)
    Maria Łepkowska, Klemens Młynarczyk – wyróżnienie w kategorii I miejsca
  • VI Międzynarodowy Konkurs Duetów z Harfą (kwiecień 2015)
    Maria Łepkowska, Klemens Młynarczyk – wyróżnienie
  • VII Festiwal Kolęd i Pastorałek. Kolędowe Serce Mazowsza (luty 2015)
    Chór Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia pod dyrekcją Małgorzaty Barcik – II miejsce
  • XVI Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha (luty 2014)
    Chór Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia pod dyrekcją Małgorzaty Barcik – Srebrny Dyplom
  • XVII Przegląd Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży KOGUCIK 2014 (kwiecień 2014)
    zespół kameralny EUROPA w składzie: Paulina Trybuchowicz – Mojska – I skrzypce, Maciej Szuba – II skrzypce, Ula Sota – flet, Mateusz Nieścierowicz – wiolonczela, Wawrzyniec Młynarczyk – instrumenty perkusyjne – II miejsce (pierwszego nie przyznano)
  • XVI Regionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha w Warszawie (luty 2014)
    Łucja Wróblewska – wyróżnienie
  • VI Festiwal Kolęd I Pastorałek. Kolędowe Serce Mazowsza (styczeń 2014)
    III miejsce zespół kameralny EUROPA w składzie: Paulina Trybuchowicz-Mojska – I skrzypce, Maciej Szuba – II skrzypce, Mateusz Nieścierowicz – wiolonczela, Marcin Trybuchowicz-Mojski – instrumenty perkusyjne.
  • XXI Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu (listopad 2013)
    Klara Baś – wyróżnienie
  • VI Edycja Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej JuVena 2013 pod Patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek (czerwiec 2013)
    I miejsce duet fortepianowy: Agnieszka Grala, Klara Baś
    II miejsce duet fortepianowy: Barbara Krzyżewska, Aleksandra Pancewicz
    III miejsce duet fortepianowy: Paulina Trybuchowicz, Aleksandra Chróst
  • XX Międzynarodowy Festiwal Chopinowski na Mazowszu (listopad 2012)
    Agnieszka Grala – wyróżnienie
  • V Edycja Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej JuVena 2012 pod Patronatem Burmistrza Miasta Sulejówek ( czerwiec 2012)
    I miejsce zespół folkowy Triskele w składzie: Diana Wąntruch – skrzypce, Aleksandra Zbyszyńska – skrzypce, Emma Grodzicka – wiolonczela, Angelika Szulim – gitara, Iza Wąsowska – gitara, Ada Malicka – gitara basowa, Paulina Szostakiewicz – harfa.
    II miejsce zespół Europa w składzie: Zuzanna Gulewicz, Irena Gulewicz, Paulina Trybuchowicz – Mojska, Mateusz Nieścierowicz, Barbara Krzyżewska.
    III miejsce ex aequo duet fortepianowy: Klara Baś, Agnieszka Grala oraz kwartet fletowy B.U.Ż.A. w składzie: Barbara Krzyżewska, Urszula Sota, Żaneta Szambelan, Adrianna Ostrowska.
  • II Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowsza (kwiecień 2012)
    Chór Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia pod dyrekcją Małgorzaty Barcik – Złoty Dyplom I miejsce
  • Międzynarodowy Festiwal Chopinowski dla Młodzieży JuVena 2010
    Kamil Zacharczuk – I miejsce
    Paweł Sobótka – I miejsce
    Adriana Trybuchowicz-Mojska – II miejsce
    Weronika Lipka – wyróżnienie
    Aleksandra Chróst – wyróżnienie
  • II Regionalny Konkurs Miniatury Skrzypcowej (Warszawa, marzec 2009)
    Joanna Pawłowska – wyróżnienie
  • XII Makroregionalny Konkurs Fortepianowy im. Jana Sebastiana Bacha (PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie, 2009)
    Kamil Zacharczuk – laurat I miejsca oraz nagroda za najlepsze wykonanie Sarabandy
  • IV Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz 2009)
    Paweł Sobótka – wyróżnienie
  • III Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz 2008)
    Kamil Zacharczuk – wyróżnienie
  • V Płoński Festiwal Instrumentów Drewnianych (2007)
    Żaneta Szambelan – II nagroda
  • II Festiwal Muzyki Fortepianowej (Łowicz 2007)
    Aleksandra Chróst – wyróżnienie
    Kamil Zacharczuk – wyróżnienie
  • III Festiwal Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewam Jezuskowi” (Mińsk Mazowiecki 2004)
    W kategorii muzyki instrumentalnej:
    I nagroda – zespół kameralny w składzie: Katarzyna Januszewska, Beata Kozyra, Dorota Lewandowska, Katarzyna Mikulska, Aleksandra Myczkowska, Katarzyna Myczkowska.
    II nagroda – zespół kameralny w składzie: Katarzyna Myczkowska, Justyna Obzejta, Tomasz Sznabel, Michał Witkowski.
    III nagroda -zespół kameralny w składzie: Aleksandra Bućko, Maria Karaś, Beata Kozyra, Dorota Lewandowska, Karol Marcinkowski, Justyna Obzejta, Tomasz Sznabel, Michał Witkowski.
    Wyróżnienia dla duetów – Aleksandra Kozioł i Michał Witkowski oraz Justyna Obzejta i Michał Witkowski.
  • XVI Edycja Konkursu na Instrumentalne Wykonanie Kolędy (Wesoła 2004)
    I nagroda w kategorii solowej – Paulina Szostakiewicz
    II nagroda w kategorii solowej – Michał Karski
  • XXII Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów (Skarżysko Kamienna 2004)
    II nagroda (I nie przyznano) – Aleksandra Kozioł
  • IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego (Łomianki 2004)
    I nagroda – Aleksandra Kozioł
  • XV Edycja Konkursu na Instrumentalne Wykonanie Kolędy (Wesoła 2003)
    Kategoria solowa:
    II nagroda – Krzysztof Abramiuk
    Kategoria duety:
    I nagroda – Aleksandra Kozioł i Michał Witkowski
    II nagroda – Aleksandra Kozioł i Katarzyna Myczkowska
    III nagroda – Justyna Obzejta i Michał Witkowski
    Kategoria zespoły kameralne:
    I nagroda – oktet w składzie: Aleksandra Bućko, Maria Karaś, Beata Kozyra, Dorota Lewandowska, Karol Marcinkowski, Justyna Obzejta, Tomasz Sznabel, Michał Witkowski
    II nagroda – zespół kameralny w składzie: Katarzyna Januszewska, Beata Kozyra, Dorota Lewandowska,Katarzyna Mikulska, Aleksandra Myczkowska, Katarzyna Myczkowska
    Wyróżnienie -kwartet fletowy w składzie: Katarzyna Myczkowska, Justyna Obzejta, Aldona Terlecka, Edyta Wyganowska
  • XI Mazowieckie Przesłuchania Chopinowskie dla Szkół Muzycznych (Sochaczew 2003)
    Aleksandra Kozioł – wyróżnienie oraz Nagroda Przewodniczącego Rady Miejskiej Miasta Sochaczewa,
    Krzysztof Abramiuk – nagroda
  • IV Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów (Głubczyce 2003)
    Aleksandra Kozioł – miejsce w finale i koncert w Opawie (Czechy) dla najlepszych uczestników
  • Międzyszkolny Konkurs Skrzypcowy dla Podstawowych
    i Średnich Szkół Muzycznych (Mińsk Mazowiecki 2002)

    Pierwsza kategoria wiekowa: Adam Mikulski – II miejsce
    Druga kategoria wiekowa: Dorota Lewandowska – I miejsce
    Trzecia kategoria wiekowa: Joanna Karolak – I miejsce
    Piąta kategoria wiekowa: Jan Szarecki – I miejsce oraz Maria Karaś – II miejsce zaś Beata Kozyra – wyróżnienie
  • XIV Edycja Konkursu na Instrumentalne Wykonanie Kolędy (Wesoła 2002)
    III nagroda w kategorii duetów – Aleksandra Kozioł i Michał Witkowski
  • Konkurs na instrumentalne wykonanie kolędy (Wesoła 2001)
    Aleksandra Kozioł – I nagroda, Kama Baranowska – II nagroda, Hubert Bątruk – II nagroda
  • Konkurs na instrumentalne wykonanie kolędy (Wesoła 2000)
    Salomea Grodzicka – wyróżnienie oraz Aleksandra Kozioł – wyróżnienie
  • III Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu warszawskiego (Ciechanów 1999)
    Zuzanna Kuźniak – wyróżnienie dla najlepszego dyrygenta
  • IV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewam Jezuskowi” (Radom 1997)
    Wyróżnienie dla chóru Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sulejówku
  • Trzeci Okręgowy Konkurs Wiolonczelowy dla Szkół Muzycznych (Warszawa 1997)
    Aleksandra Bućko – III miejsce

Polecamy

adminLaury i nagrody